یکشنبه 14 آذر 1400
خانه » موفقیت » معرفی چند توصیه کارساز برای پولدار شدن

معرفی چند توصیه کارساز برای پولدار شدن

بگذارید یک سوال کلیشه ای از شما بپرسم ، پول بهتر است یا ثرت ؟ هم من و هم شما می دانیم که جواب 90 درصد از ما پول است . خوب برای پول در آوردن بایدچه کار کرد ؟ برای پولدار شدن چه راه هایی وجود دارد ؟ اگثر مردم دوست دارند در حالی که در خانه نششته اند و در حال تماشای تلوزیون هستند ، یک گونی پول برای آنها از آسمان بیفتد و زندگی شان تغییر کند . خوب خبر بد اینجاست که چنین چیزی انکان پذیر نیست . برای اینکه بخواهید وضعیت خود را تغییر دهید و پولدار شوید باید آستین ها خود را بالا بزنید و خودتان برای خودتان کاری کنید . در این قسمت از مجله پزشکی رایان درمان به معرفی چند توصیه مفید برای پولدار شدن می پردازیم .

پولدار شدن

پولدار شدن

حتما 10 درصد از درامدتان را وقف خود بکنید

این توصیه دقیقا همانند معتاد شدن است . برای اینکه بتوانید برای پولدار شدن تلاش کنید و به آن دست پیدا کنید ، باید مزه بی نظیر پولدار بودن را بچشید . کسانی که همیشه به دنبال چیز های مجانی هستند و  در حالس انداز تمام پولشان هستند ، در 80 درصد موارد با آرزوی خود نمی رسند . وقتی شما 10 درصد از درامدتان برای برای خود خرج کنید ، نه تنها باعث می شود تا روحیه شما بهبود پیدا کند و به موفقیت رسیدن نزدیک تر شوید ، بلکه باعث می شود شما به خرج کردن معتاد شوید و برای ایتکه بتوانید بیشتر خرج خود کنید ، تلاش بیشتری کنید .

حتما 80 درصد وقت آزاد خود را وقف یادگیری کنید

نباید مانند همه مردم تنها مصرف کننده باشید و تنها صرف اینکه پول در بیاورید برای دیگران کار کنید . برای اینکه بخواهید میلیارد شوید ، باید به جای مصرف کننده بودن ، خلق کنند باشید . افراد در طول روز اوقات زیادی رت صرف بازدید از شبکه های اجتماعی می کنند و همین باعث می شود تا تمام وقت آزاد خود را تلف کنند . تک تک این لحظه ها باید برای شما ارزش داشته باشید و همیشه برای آنها ارزش قائل شوید . پس باید مانند افراد موفق قدر این لحظات را بدانید و از وقت ازاد خود برای یادگیری استفاده کنید .

پولدار شدن

10 درصد از درامد خود را سرمایه گذاری کنید

متاسفانه بیشتر مردم تنها صرف این که پول خرج کنند به دنبال ثروت هستند . اما خوب این قضیه کامل اشتباه است . شما اگر بخواهید پیش بروید ، هیچگاه به فردی پولدار تبدیل نمی شوید . من نمی گویم که اصلا نباید از زندگی لدت برد و از پول هایمان استفاده کنیم ، من می گویم باید با مقداری از پولمان برای کسب پول بیشتر تلاش کرد . کشاورزانی امروزه موفق هستند که 10 سال پیش برای خود درخت کاشته اند . پس شما هم اگر می خواهید موفق باشید باید برای 10 سال آینده خود شروع به درخت کاری کنید .

پولدار شدن

روی بازاریابی تمرکز کنید

یکی از مهم ترنی کار هایی که برای پولدار شدن باید بکنید این است که بازاریاب خوبی شوید و همان طور که ویل اسمیت در فیلم در جست و جوی خوشخبختی برای میلیونر شدن بار ها تمرین کرد و شکت خورد ، شما هم باید با تمرین و ممارست نسبت به تقویت قدرت بازاریابی خود تلاش کنید . البته که همیشه باید از تکنیک های به روز استفاده کنید و هموار نظر کارشناسان و خبرگان این بخش را جویا شوید .

پولدار شدن

محیط اطراف خود را  پیوسته تغییر دهید

مغز ما از محیط اطراف ما است که ایده می گیرد و کارکردی مثبت دارد . برای اینکه بتوانید همیشه بهترین بهره را از مغز خود بگیرید ، همیشه باید به محیط اطراف خود توجه کنید و آن را بعد از گذشت چند ماه تغییر دهید . اگر محیط ثبات بماند ، در مواقع افکار و ایده های شما نیز ساکن می ماند و تغییر محیط کار به شما کمک می کند تا روی اهداف تازه و جدید تمرکز کتید و در راستای دسترسی به انها دست به خلاقیت و نوآوری بزنید .

منبع : rayandarman.com

همچنین ببینید

آشنایی با کار هایی که زنان موفق انجام نمی دهند

همواره در جوامع انسانی نگاهی ترهم برانگیز به زن ها داشته اند . نگاهی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.