خانه » موفقیت » آشنایی با کار هایی که زنان موفق انجام نمی دهند

آشنایی با کار هایی که زنان موفق انجام نمی دهند

همواره در جوامع انسانی نگاهی ترهم برانگیز به زن ها داشته اند . نگاهی که همیشه به ما می گوید ” او یک زن است ، بهتر است با او آرام تر برخورد کنیم یا او یک زن است و نمی تواند موفق شود . ” اما امروزه ما زنان موفق بسیاری داریم که هر کدام در رشته خود حتی از مردان نیز موفق تر هستند و دیگر این مرز ناتوانی بانوان در حال از هم پاشیدن می باشد . زنان موفق در چوامع امروزی زیاد هستند ولی هنوز مشکلات زیادی بر سر این زن ها وجود دارد . زنان موفق برای اینکه بتوانند به آنچه می خواهند دست پیدا کنند و دیگر به عنوان عضوی ضعیف در جامعه شناخته نشوند باید از انجام بعضی کار ها سر باز بزنند . در این مقاله از مجله پزشکی رایان درمان به معرفی کار هایی که خانوم های موفق هرگز آنها را انجام نمی دهند می پردازیم .

زنان موفق

زنان موفق

هرگز منتظر رسیدن شرایط ایده آل نمی مانند

هیچ وقت امکان ندارد که فردی بیاید به شما پیشنهاد یک کار عالی و پردرآمد را بدهد , در حالی که شما در منزل نشسته اید . شرایط ایده آل خود به خود بوجود نمی آیند و شما باید برای رسیدن به انها تلاش کنید . هیچکس نگفته است که برای رسیدن به شرایط آرمانی نیاز به تلاش کردن ندارید . اگر می خواهید جایگاه شما مناسب شما نیست و شما لیاقت چیز های بهتر را دارید ، باید برای رسیدن به آن جایگاه تلاش کنید و بدانید که قرار نیست این موضوع ساده باشد .

هرگز به ترس های خود بی توجه ای نمی کنند

طبیعی است که هرکسی دارای ترس هایی است و نمی خواهد با انها رو به رو شود و به نوعی از آنها فرار می کند . اما بخاطر داشته باشید که زنان موفق هر کسی نیستند ، پس باید با این ترس ها رو به رو شوید و آنها را از بین ببرید . انرژی که برای فرار از ترس های خود هدر می دهید ، بسیار بیشتر از انرژی است که می توانید برای مقابله با ترس ها استفاده کنید .

زنان موفق

هرگز به سرزنش های درونی خود گوش نمی کنند

در میان همه ما یک صدای منفی است . این صدا است که ما را از انجام بساری از کار ها منع می کند و نمی گذارد که ما به آرزو های خود دست پیدا کنیم . وقتی می خواهید کاری را شروع کنید ، این صدا به شما می گوید که شما نمی توانید این کار را انجام دهید و بهتر است دست از تلاش کشیدن بکشید . زنان موفق هیچگاه به این صدا های درونی گوش نمی دهند ، چرا که این صدا ها تنها جلوی موفقیت آنها را می گیرد .

هرگز دست رد به فرصت های طلایی نمی زنند

بانوان موفق همیشه می دانند که فرصت ها اندک هستند و به سختی گیر می آیند پس هیچگاه از فرصتی که به سراغشان آمده است ، به راحتی نمی گذرند . برای اینکه بتوانید به موفقیت برسید باید وقت شناس باشید و قدر این فرصت ها را بدانید . شاید ابتدا فکر کنید باز هم ممکن است این فرصت ها پیش بیاید ولی به قول آن ضرب المثل معروف : شانس فقط یبار در خونه تو میزنه .”

زنان موفق

هرگز امید خود را از دست نمی دهند

هیچکس نیست که توانسته باشد بدون اینکه شکستی را تجربه کرده باشد ، به موفقیت دست پیدا کند . بخواهیم یا نه شکت جزوی از موفقیت محسوب می شود . این نوع برخورد ما است که تفاوت ها را رقم می زنند . انسان های معمولی به سرعت امید خود را از دست می دهند ولی انسان های موفق دست از تلاش نمی کشند و در راستای فردایی بهتر به تلاش خود ادامه می دهند .

هرگز دست از تحقیق و مطالعه نمی کشند

اگر می خواهید در آنچه انجام می دهید موفق باشید ، همیشه باید خود را به روز نگه دارید و به تحقیق و تفحص در آنچه تخصص دارید ، بپردازید . انچه افراد موفق و افراد معمولی را از هم جدا می کند ، همین رفتار های ساده و پیش پا افتاده است . یک فرد معمولی برای مهم نیست که چه چیز جدید در تخصص وی بوجود امده است ولی افراد موفق باید به این اخبار دست پیدا کنند تا از طریق آنها بتوانند موفق شوند .

زنان موفق

هرگز آرامش خود را از دست نمی دهند

شاید به نظر خیلی نصیحت کودکانه و مبتدیانه ای باشد ولی ، همه چیز از نداشتن آرامش شروع می شود . اگر شما دارای ذهنی پایدار و منضیط نباشید ، نمی توانید در کار های خود تمرکز کنید و نداشتن تمرکز باعث می شود که بازده کار شما پایین بیاید و در نهایت نتوانید به انچه می خواهید دست پیدا کنید . این را بخاطر داشته باشید که افراد موفق همیشه با مسائل به آرامی برخورد می کنند . نگرانی و استرس هیچ گاه نمی تواند به شما در انجام دادن کار ها کمک کتد . برای اینکه فردی موفق شوید ، مهم ترین اصل حفظ آرامش است .

منبع : rayandarman.com

همچنین ببینید

معرفی چند توصیه کارساز برای پولدار شدن

بگذارید یک سوال کلیشه ای از شما بپرسم ، پول بهتر است یا ثرت ؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.