خانه » جنسی » آشنایی با نشانه های پایان یک رابطه عاطفی

آشنایی با نشانه های پایان یک رابطه عاطفی

هر رابطه عاشقانه ای با حرارت شروع می شود ، احتمالا در روز اولی که معشوق خود را دید با خود گفته اید که ، من برای همیشه و تا ابد با وی می مانم ؛ هیچ چیز در این دنیا نمی تواند ما را از هم جدا کند و از این قبیل سخنان احساسی ، ولی خود همیشه همه چیز بر وقف مراد نیست و مشکلات ، اختلافات و نزاع ها پیش می آیند . در مراحل اولیه می توانید با یکدیگر کنار بیایید و همه چیز ختم به خیر شود شاید گاهی هم وساطت بزگتر ها باعث شود تا صلح برقرار شود . اما گاهی دیگر کار از کار گذشته است و دیگر آن رابطه مثل روز اول نمی شود . در این لحظه است که باید با نشانه های پایان یک رابطه عاطفی آشنا باشید . اگر هنوز این نشانه ها را نمی شناسید با ما در ادامه این مقاله از مجله رایان درمان همراه باشید .

نشانه های پایان یک رابطه عاطفی

نشانه های پایان یک رابطه عاطفی

دیگر تمایلی به ارتباط برقرار کردن ندارید

این طبیعی است که در ابتدا نتوانید با همدیگر ارتباط برقرار کنید ولی کم کم همه چیز عادی می شود ، فقط یخ ها باید آب شوند . ولی اگر چند وقت از آشنایی شما می گذرد و نمی توانید ارتباط برقرار کنید یا دیگر علاقه ای به این کار ندارید یعنی یک جای کار می لنگد .

مسائلی را از هم پنهان می کنید

بدانید و آگاه باشید که مهم ترین نشانه ، همین پنهان کاری ها است . اگر نامزدتان چیز هایی را از شما پنهان می کند ، تلفن های مشکوک دارد و راجع به بیرون رفتن هایش بهانه می آورد ، احتمالا در رابطه مشکلی وجود دارد . اما باید یک طرفه با قاضی نروید ، شاید شما هم چیز هایی را از نامزد خود پنهان می کنید .

نشانه های پایان یک رابطه عاطفی

دیگر هیچ حسی به هم ندارید

همه چیز با حس شروع می شود و با حس تمام می شود . همه رابطه ها در ابتدا سرشار از حس و پیام های محبت آمیز هستند . رابطه ای موفق است که اینگونه باقی بماند و تغییر نکند . اگر به مرور زمان دیگر به هم حسی ندارید و رفتار های نامزدتان برای شما مهم نیست ، این یعنی به پایان یک رابطه نزدیک شده اید .

با هم وقت نمی گذرانید

البته اگر ازدواج کرده اید طبیعی است که نسبت به دوران نامزدی وقت کمتری با همسرتان بگذرانید . ولی اگر این قضیه دیگر بیش از حد تکرار می شود و حتی همدیگر را در وعده های غذایی هم نمی بینید ، یکی از نشانه های پایان یک رابطه عاطفی را تجربه می کنید .

زود عصبی می شوید

اگر شما واقعا عاشق کسی شده باشید ، تمام رفتار های او برای شما جذاب است و چیز های کوچکی مثل خرو پف کردن یا با جوراب خوابیدن شما را اذبت نمی کند . ولی اگر شما به پایان یک رابطه نزدیک شده باشید ، کوچک ترین حرکات طرف مقابل نیز شما را اذیت می کند .

نشانه های پایان یک رابطه عاطفی

نمی توانید به تفاهم برسید

هیچ دو انسانی در هیچ جای دنیا کاملا شبیه به هم نیستند و این طبیعی است که شما در مواردی با همسر خود هم عقیده نباشد . حتی هر از گاهی می توانید سر این اختلافات با هم گفت و گو کنید ، اما اگر به هیچ عنوان نمی توانید با نظر همسرتان حتی در کوچکترین چیز ها موافقت کنید ، یعنی پایه های رابطه شما سست شده است .

عبور از خط قرمز ها

همه ما دارای خط قرمز هایی هستیم که دوست نداریم کسی از انها عبور کند و از آن بدتر هیچوقت انتظار نداریم کسی که بیشتر از همه دوستش داریم این کار را انجام دهد . اگر فرد مقابل از خط قرمز های شما اطلاع دارد و از عمد از آنها عبور می کند ، یعنی خواستار ترک رابطه و پایان دادن به آن است.

نشانه های پایان یک رابطه عاطفی

احساس بی تفاوتی می کنید

همه فکر می کنند وقتی یک رابطه تمام شده است که احساسات شما تبدیل به نفرت شده باشد . اما در واقع بی تفاوتی است که بیانگر پایان یک رابطه عاطفی است . اگر دیگر برای شما فرقی ندارد که همسرتان فلان کار را می کند یا اینکه فلان خواسته شما را براوده می کند یا نه ، این یعنی که رابطه شما رو به پایان است .

بار ها به صورت آنی قهر کرده اید

در روز های اول رابطه هم این قهر های آنی وجود دارد ولی معمولا با یم بوسه یا موشی گفتن ، حل و فصل می شوند . ولی اگر احساس می کنید که دیگر نیم توانید همسر خود را ببخشید ، این یعنی دیگر نسبت به او هیچ حسی ندارید .

اگر احساس می کنید نشانه های پایان یک رابطه عاطفی را در خانه خود مشاهده می کنید ، بهتر است فکری به حال رابطه خود بکنید .

منبع : rayandarman.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.