پنج شنبه 29 مهر 1400
خانه » پوست، مو و زیبایی » آموزش 9 مدل بستن موی زنانه بسیار ساده و سریع

آموزش 9 مدل بستن موی زنانه بسیار ساده و سریع

جهت آراستن مو ها همیشه نیازی به آرایشگاه نخواهد بود. با ایده‌ گرفتن از انواع مدل بستن موی زنانه که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد، به سادگی و سریع مو های خود را متحول می کنید و بر زیبایی خود می افزایید.
مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه

همراهان مجله ی رایان درمان ؛ اگر بیشتر اوقات کمبود وقت دارید و فرصت کافی برای رفتن به آرایشگاه و مرتب‌ کردن مو های خود را ندارید، در اینجا چند مدل موی ساده و زیبا به شما معرفی خواهیم کرد تا بدون نیاز به وسیله خاصی و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن ظاهری آراسته و زیبا به دست بیاورید.

مدل بستن موی زنانه

اولین مدل بستن موی زنانه: مدل گوجه‌ ای مدرن

در ابتدا مو ها را به شکل دُم‌ اسبی بسته و یک تل موی متوسط استفادهد کنید. سپس دم مو ها را بگیرید و دور کش مویی که بسته‌ اید بپیچانید و با سنجاق یا کش‌ مو محکم ببندید. اکنون با استفاده از یک خودکار یا با دُم شانه، قسمت بین تل مو و مو های بسته شده را کمی بیرون کشیده و به تاج موها حجم دهید.

مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه: مدل دم اسبی دو تایی با حجم بیشتر

این بار مدل موی دُم‌اسبی خود را با صرف کمی زمان، متفاوت و پرپشت‌‌ تر نشان کنید. مو های خود را از کنار گوش‌ ها به دو قسمت تقسیم نمایید. قسمت بالایی را به شکل دُم‌ اسبی بسته و قسمت پایینی را رها نمایید. اکنون قسمت پایین مو ها را هم به صورت جداگانه به شکل دُم‌اسبی ببندید. حالا هر قسمت را با استفاده از شانه پوش بدهید تا موها حجیم‌ تر و پرپشت‌ تر به نظر برسند.

مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه : بپیج و سنجاق بزن

از سمت راست و یا چپ سر، بسته به سلیقه خود یک قسمت کوچک حدود 3 الی 4 سانتی‌ متر از مو ها جدا کنید و بپیچانید. اکنون با استفاده از دو سنجاق سر زیبا و به شکل ضربدری، مو ها را در جای مناسب محکم ببندید. بر عکس بسیاری از مدل مو ها، نیازی نمی باشد که در این مدل سنجاق‌ ها را زیر مو ها پنهان کنید و بگذارید به چشم آمده و متفاوت شوند.

مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه : شینیون نیمه باز نیمه جمع

قسمتی از جلوی مو ها را جدا سازی کنید و دو طرف صورت رها سازید. مو ها را از کمی بالاتر از گوش‌ ها به دو قسمت تقسیم کرده و قسمت بالایی را با یک کش پلاستیکی کمی شُل بسته و قسمت پایینی را رها سازید. این مدل به خصوص برای افرادی که موهای موج‌ دار داشته باشند، بسیاز مناسب می باشد. کمی بالاتر از کش مو، با انگشتان خود یک سوراح ایجاد کرده و مو های بسته شده را از داخل حفره رد کنید.

مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه : دم اسبی با فرنج

مو ها را پشت سر جمع کرده و با یک دست کمی بالاتر از گردن موها را به شکل دم‌ اسبی ببندید. اکنون مو ها را به یک سمت پیچانده و با چند عدد سنجاق محکم نمایید.

مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه : گوجه‌ای با بافت

مو ها را کمی بالاتر از گردن به شکل دم اسبی شل بسته و مو ها را ببافید. قسمت بافته شده را دور کش مو ها پیچانیده و با سنجاق محکم نمایید.

مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه : یک مدل ساده دخترانه

یک قسمت مثلثی از جلوی سر خود را جدا سازید و کمی بپیچانید. بقیه موها را سنجاق کرده و اسپری بزنید.

مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه : تل ساده همراه با مدل دم اسبی

تمام مو های قسمت بالای سر را با دست جمع کنید و به سمت بالا کشیده و با شانه آن‌ ها را پوش بدهید. مو های پوش‌ داده شده را به شکل دم‌ اسبی بسته و با استفاده از یک روبان و یا بند چرمی، یک تل درست کنید و ادامه آن را از کنار گوش ها، سمت گردن ببرید و پشت مو ها گره بزنید. سپس به آرامی، موها را از زیر بند بیرون کشیده و اسپری بزنید.

مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه : ساختن تل با مو

جهت درست‌ کردن تل با مو ها، قسمت جلوی مو ها را جدا کنید و دو طرف صورت بریزید و باقی موها را به شکل دم‌ اسبی ببندید. جهت درست‌ کردن این تل به حدود 1 الی 2 سانتی‌ متر از مو ها نیازمندید، اما در صورتی که مو های ضخیمی دارید بهتر است 3 سانتی‌ متر از جلوی مو ها را جدا سازید.

قسمتی از مو را که جدا ساخته‌اید را با یک کش پلاستیکی پشت گردن بسته و باقی مو ها را روی آن رها سازید. از روبرو مو های جلوی سر به شکل تل در می آید.

مدل بستن موی زنانه

مدل بستن موی زنانه :مدل گوجه‌ ای کلاسیک

در ابتدا مو ها را به شکل دم‌ اسبی بسته و برس بکشید. دم مو ها را با یک دست بگیرید و با دست دیگر قسمت زیر مو ها را به دو قسمت تقسیم کرده و نصف مو ها را بیرون بکشید.

پایین مو ها را سنجاق کرده و با دست مو ها را مرتب سازید. در صورتی که روی موها کوتاه‌ تر باشد می‌ توانید چند شاخه از مو ها را بیرون کشیده و رها سازید تا شکل زیباتری پیدا کند.

مدل بستن موی زنانه
مدل بستن موی زنانه

همچنین ببینید

کوچک کردن سینه با ماساژ

کوچک کردن سینه با ماساژ و 3 روش حیرت‌انگیز

بسیاری از بانوان به دلیل داشتن سینه های بزرگ در رنج و عذاب هستند. کوچک کردن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.