جمعه 2 فروردین 1398
خانه » سبک زندگی » کار هایی که باید قبل از ورود به رابطه عاشقانه انجام دهیم

کار هایی که باید قبل از ورود به رابطه عاشقانه انجام دهیم

این روز ها یکی از مهم ترین دغدغه های جوانان رابطه های عاشقانه است. همان رابطه هایی که از یک سلام و احوال پرسی ساده از تلگرام شروع می شود و اگر خوش شانس باشید به خواستگاری ختم می شود. قبل از اینکه وارد این نوع رابطه ها شویم بهتر است در خود رفتار هایی را اصلاح کنیم یا اینکه عادت های جدیدی را نهایدنه کنیم تا رابطه بهتری را تجربه کنیم. اگر این موارد را در قبل از ورود به رابطه عاشقانه رعایت کنید، مطمئنا نتیجه بهتری خواهید گرفت.

رابطه عاشقانه

به زندگی خود جذابیت هدیه بدهید

اگر شما از زندگی خود راضی نیستید و فکر می کنید که با اندازه کافی جذاب نیست، چرا باید فردی جدیدی را وارد آن کنید؟ آیا او نیز درست مانند شما احساس کسالت و بی حوصلگی نخواهد کرد؟ سعی کنید قبل از ورود به رابطه عاشقانه، به رابطه خود دستی بکشید. سعی کنید از هر روز لذت ببرید و با شروع هر صبح، هدفی برای ادامه دادن داشته باشید. چیزهایی پیدا کنید که دلتان بخواهد با علاقه دنبالش کنید و پیشرفت‌ هایتان را با اطرافیانتان به‌ اشتراک بگذارید.  اگر شما احساس رضایت از زندگی خود می کنید، وقت آن رسیده است که فرد جدید را وارد آن بکنید و اجازه بدهید که عشق در شما رخنه کند.

گذشته را فراموش کنید

همه ما در گذشته خاطرات تلخ و ناگواری داریم که ما را آزار می دهد. همه ما قبلا هم وارد رابطه های عاشقانه بوده ایم و شکست خورده ایم. اگر نتوانید این اتفاقات ناگوار را فراموش کنید، مانند این است که یک چمدان سنگین را همیشه با خود حمل کنید. این چمدان در مواردی به شما اجاره نمی دهد که سریع بدوید یا اینکه در زندگی پیشرفت کنید. قبل از اینکه وارد رابطه جدید شوید سعی کنید تمام خاطرات منفی که ممکن است باعث دردسر شما شود را فراموش کنید.

نظم را رعایت کنید

اگر اوضاع زندگی در دست شما باشد ناخواگاه اعتماد به نفس شما افزایش پیدا می کند و این قضیه باعث می شود شما جذاب تر به نظر برسید. سعی کنید در همه موارد نظم را رعایت کنید. خانه خود را همیشه مرتب کنید و ماشین خود را پاکیزه نگه دارید. هیچ کس از آدم بی نظم خوشش نمی آید و دوست ندارد با او وارد رابطه شود پس قبل از اینکه تصممیم بگیرید وارد رابطه جدید شوید حتما نظم را در خود نهادینه کنید تا بتوانید به بهترین نتیجه در انتخاب خود برسید.

رابطه عاشقانه

به خودتان اهمیت بدهید

یکی از عواملی که باعث می شود بیشتر رابطه ها عاقیت خوبی نداشته باشد این است که یک طرف همیشه خود را بالاتر می بیند و فکر می کند ماندن در این رابطه به ضرر او است. اگر شما به خودتان اهمیت ندهید، هیچکس به شما اهمیت نخواهد داد. به عنوان مثال حتما شنیده اید که به موقع سر قرار رسیدن یکی از مهم ترین عواملی است که در رابطه عاشقانه باید رعایت کرد ولی اگر تنها یک نفر به این موضوع پایبند باشد، آن وقت است که اوضاع از دسترس خارج می شود. اگر هنوز از جمله افرادی هستید که فکر می کنید دیگران از شما مهم تر هستند، بهتر است وارد رابطه عاشقانه نشوید.

سطح توقعات را پایین نگه دارید

رعایت این مسئله نیز بسیار مهم می باشد. همه ما انسان هستیم و این بدان معنی است که ما همه دچار نقص هایی هستیم. بهتر است که این موضوع را در رابطه ها در نظر بگیریم چرا که توقع زیاد داشتن باعث می شود تا رابطه ها ختم به خیر نشوند و شما دچار آسیب های روحی بشوید. هیچ کس آدم غرغرو را دوست ندارد. اگر می‌خواهید اطرافیانتان را فراری دهید، به‌طور مداوم قضاوتشان کنید تا از دست‌تان کلافه شوند و ترکتان کنند.

منبع: rayandarman.com

همچنین ببینید

سبز کردن گندم

سبز کردن گندم برای هفت سین در 9 مرحله

برای سبز کردن گندم ، ظروف سفالی و چینی جزو بهترین گزینه‌ ها می‌ باشند. دقت  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.