پنج شنبه 6 آبان 1400
خانه » سبک زندگی » معرفی چند روش برای از بین بردن حشرات موذی

معرفی چند روش برای از بین بردن حشرات موذی

شاید بدترین چیزی که خانوم های خانه از مواجه شدن با آن حراص دارند ، حشرات موذی است . مهم نیست که شما در یک خانه قدیمی در پامنار زندگی می کنید ، یا اینکه یک پنت هوس در بهترین منطقه شهر داشه باشید ، حشرات موذی در همه جا وجود دارند . از بین بردن حشرات موذی یکی از معضلاتی است که خانوم های خانه باید راهی برای آن بیندیشند . این حشرات معمولا بسیار کثیف هستند و ناقل بیماری می باشند . اگر خطرات این حشرات را جدی نگیرید ، ممکن سلامتی شما و اعضای خانواده به شدت به خطر بیفتد . اگر هنوز با این حشرات موذی دست و پنجه نرم می کنید ، با ما در رایان درمان همراه باشید تا با راه هایی برای از بین بردن حشرات موذی آشنا شوید .

از بین بردن حشرات موذی

از بین بردن حشرات موذی

سوسک ها

یکی از چندش ترین موجوداتی که در جهان وجود دارد ، سوسک های حمام هستند . این سوسک های قهوه ای زشت که بسیار سریع نیز می باشند ، به جان سخت بودن و زنده بودن در شرایط سخت معروف هستند اما شما می توانید با رعایت کردن بعضی موارد به راحتی از نفوذ این سوسک ها به خانه خود جلوگیری کنید . سوسک ها عاشق محیط های تاریک و نمناک هستند ، پس بهترین مکان برای آنها فاضلاب می باشد . همیشه درب چاه های حمام و آشپزخانه را به جسمی مسدود کنید ، و در اطراف آن از آمونیاک استفاده کنید و هیچگاه نگذارید که آشغال ها و خورده های غذا در خانه شما انباشته شوند ، سوسک ها به سمت این آشغال ها جذب می شوند . همیشه سطل های زباله را با آمونیاک بشوید تا بوی بد آن سوسک ها را جذب نکند .

مگس های میوه

این حشرات پرنده ریز معمولا خطری برای سلامتی ندارند ولی بسیار اعصاب خورد کن می باشند . شما می توانید با استفاده از مگس کش های دستی و یا برقی آن ها را از پا در بیاورید اما ما به شما روشی معرفی می کنیم که از ورود این مگس ها  به خانه خود جلوگیری کنید . همان طور که اسم از این مگس ها پیدا است ، عاشق میوه هستند و معمولا بر روی میوه های در حال خراب شدن زاد  و ولد می کنند . برای اینکه از شر این مگس ها خلاص شوید ، کافی است که همیشه اطراف سطل های زباله خود و ظروف میوه را به خوبی تمیز کنید تا کثیفی ایجاد نشود و مگس ها هم جذب آنها نشوند .

کک ها

کک های یکی از موجوداتی هستند که معمولا به سبب داشتن حیوانات خانگی جذب می شوند . اگر شما احساس کردید که چیزی بر روی بدن شما راه می رود ولی چیزی نمی بینید ، احتمالا 90 درصد آن چیز کک می باشد . کک ها عاشق رنگ سفید هستند ، پس برای کشتن ککی  که بر روی پوست شما است ، کافی است یک ملحفه سفید پیش خود پهن کنید ، به سرعت کک روی ملحفه می پرد و شما می توانید آن را مشاهده کنید و بکشیدش . برای از بین بردن کک ها تنها می توان از سم پاشی استفاده کرد ، اما قبل از این کار کودکان و حیوانات خود را از آنجا دور کنید .

از بین بردن حشرات موذی

مورچه ها

مورچه ها نیز یکی دیگر از شایع ترین حشرات موذی هستند که در خانه وجود دارند ، هر چند که مورچه ها بسیار بی آزار و بی خطر هستند ، اما باعث می شوند تا به آرامش ما صدمه وارد کنند . برای اینکه از شر مورچه ها خلاص شوید ، می توانید در دور تا دور در ها و پنجره ها پودر قهوه بریزید یا اینکه پنبه ای را آغشته به شکر و بوراکس کنید و آن را در نزدیکی مورچه ها قرار دهید . مورچه ها آن را برای ملکه می برند و ملکه بعد از خوردنش می میرد و شما به راحتی از شر مورچه ها خلاص می شوید .

منبع : rayandarman.com

 

همچنین ببینید

سبز کردن گندم

سبز کردن گندم برای هفت سین در 9 مرحله

برای سبز کردن گندم ، ظروف سفالی و چینی جزو بهترین گزینه‌ ها می‌ باشند. دقت  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.