پنج شنبه 2 اسفند 1397
خانه » موفقیت » معرفی چند توصیه کارساز برای پولدار شدن

معرفی چند توصیه کارساز برای پولدار شدن

بگذارید یک سوال کلیشه ای از شما بپرسم ، پول بهتر است یا ثرت ؟ هم من و هم شما می دانیم که جواب 90 درصد از ما پول است . خوب برای پول در آوردن بایدچه کار کرد ؟ برای پولدار شدن چه راه هایی وجود دارد ؟ اگثر مردم دوست دارند در حالی که در خانه نششته اند و در حال تماشای تلوزیون هستند ، یک گونی پول برای آنها از آسمان بیفتد و زندگی شان تغییر کند . خوب خبر بد اینجاست که چنین چیزی انکان پذیر نیست . برای اینکه بخواهید وضعیت خود را تغییر دهید و پولدار شوید باید آستین ها خود را بالا بزنید و خودتان برای خودتان کاری کنید . در این قسمت از مجله پزشکی رایان درمان به معرفی چند توصیه مفید برای پولدار شدن می پردازیم .

پولدار شدن

پولدار شدن

حتما 10 درصد از درامدتان را وقف خود بکنید

این توصیه دقیقا همانند معتاد شدن است . برای اینکه بتوانید برای پولدار شدن تلاش کنید و به آن دست پیدا کنید ، باید مزه بی نظیر پولدار بودن را بچشید . کسانی که همیشه به دنبال چیز های مجانی هستند و  در حالس انداز تمام پولشان هستند ، در 80 درصد موارد با آرزوی خود نمی رسند . وقتی شما 10 درصد از درامدتان برای برای خود خرج کنید ، نه تنها باعث می شود تا روحیه شما بهبود پیدا کند و به موفقیت رسیدن نزدیک تر شوید ، بلکه باعث می شود شما به خرج کردن معتاد شوید و برای ایتکه بتوانید بیشتر خرج خود کنید ، تلاش بیشتری کنید .

حتما 80 درصد وقت آزاد خود را وقف یادگیری کنید

نباید مانند همه مردم تنها مصرف کننده باشید و تنها صرف اینکه پول در بیاورید برای دیگران کار کنید . برای اینکه بخواهید میلیارد شوید ، باید به جای مصرف کننده بودن ، خلق کنند باشید . افراد در طول روز اوقات زیادی رت صرف بازدید از شبکه های اجتماعی می کنند و همین باعث می شود تا تمام وقت آزاد خود را تلف کنند . تک تک این لحظه ها باید برای شما ارزش داشته باشید و همیشه برای آنها ارزش قائل شوید . پس باید مانند افراد موفق قدر این لحظات را بدانید و از وقت ازاد خود برای یادگیری استفاده کنید .

پولدار شدن

10 درصد از درامد خود را سرمایه گذاری کنید

متاسفانه بیشتر مردم تنها صرف این که پول خرج کنند به دنبال ثروت هستند . اما خوب این قضیه کامل اشتباه است . شما اگر بخواهید پیش بروید ، هیچگاه به فردی پولدار تبدیل نمی شوید . من نمی گویم که اصلا نباید از زندگی لدت برد و از پول هایمان استفاده کنیم ، من می گویم باید با مقداری از پولمان برای کسب پول بیشتر تلاش کرد . کشاورزانی امروزه موفق هستند که 10 سال پیش برای خود درخت کاشته اند . پس شما هم اگر می خواهید موفق باشید باید برای 10 سال آینده خود شروع به درخت کاری کنید .

پولدار شدن

روی بازاریابی تمرکز کنید

یکی از مهم ترنی کار هایی که برای پولدار شدن باید بکنید این است که بازاریاب خوبی شوید و همان طور که ویل اسمیت در فیلم در جست و جوی خوشخبختی برای میلیونر شدن بار ها تمرین کرد و شکت خورد ، شما هم باید با تمرین و ممارست نسبت به تقویت قدرت بازاریابی خود تلاش کنید . البته که همیشه باید از تکنیک های به روز استفاده کنید و هموار نظر کارشناسان و خبرگان این بخش را جویا شوید .

پولدار شدن

محیط اطراف خود را  پیوسته تغییر دهید

مغز ما از محیط اطراف ما است که ایده می گیرد و کارکردی مثبت دارد . برای اینکه بتوانید همیشه بهترین بهره را از مغز خود بگیرید ، همیشه باید به محیط اطراف خود توجه کنید و آن را بعد از گذشت چند ماه تغییر دهید . اگر محیط ثبات بماند ، در مواقع افکار و ایده های شما نیز ساکن می ماند و تغییر محیط کار به شما کمک می کند تا روی اهداف تازه و جدید تمرکز کتید و در راستای دسترسی به انها دست به خلاقیت و نوآوری بزنید .

منبع : rayandarman.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

همچنین ببینید

آشنایی با کار هایی که زنان موفق انجام نمی دهند

همواره در جوامع انسانی نگاهی ترهم برانگیز به زن ها داشته اند . نگاهی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.